Землянківська ЗОШ I-III ступенів імені народної артистки України Р.П.Кириченко
Меню сайту
Категорії розділу
Відеоновини [13]Новини [80]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 21
Корисні посилання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Батькам

Правила для учнів Землянківської ЗОШ I-III ступенів

імені народної артистки України Р.П.Кириченко

 

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ

Учень приходить в школу за 15-20 хвилин до початку занять, чистий і охайний, займає своє робоче місце з першим дзвінком, готує все необхідне навчальне приладдя.

Не можна приносити на територію школи з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом зброю, в т.ч. ножі, вибухові, вогненебезпечні речовини; спиртні напої, сигарети, наркотики... Деталльніше


ПРОТОКОЛ № 2

загальношкільних батьківських зборів

Землянківської загальноосвітньої школи I-III ступенів імені народної артистки України Р.П. Кириченко

Глобинської районної ради Полтавської області

від «22» грудня 2016 р.

Голова зборів Н. О. Ковнір

Секретар О. М. Сиротенко

 

Присутні: 26 чол.

Відсутні: 2 чол.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про виконання річного плану роботи школи у І семестрі 2016-2017 н.р. Мишкова Т.О.

2. Про виконання режиму роботи школи у І семестрі 2015-2016 н.р.(стан відвідування учнями школи, запізнення, зовнішній вигляд учнів). Мишкова Т.О.

3. Про проведення зимових канікул у навчальному закладі у 2016-2017 н.р. та про правила безпеки під час Новорічних та Різдвяних свят (вибухонебезпечні предмети, пожежна безпека). Мишкова Т.О.

4. Про запобігання травмування учнів під час зимового періоду та попередження гострих респіраторних захворювань, сезонного грипу. Мишкова Т.О., Рябов Ю.С.

1.СЛУХАЛИ: Мишкову Т.О., директора школи, з доповіддю про виконання плану роботи школи у І семестрі 2016-2017 н. р. Директор зазначила, що у цьому році продовжено роботу із методичної проблеми школи «Школа духовного та національного відродження». Упродовж І семестру проведено: виховні заходи: свято Першого дзвоника, стріт-арт «Крейдою на асфальті» до дня Миру – 21 вересня, заходи до Дня вчителя, традиційно учні школи взяли участь у проведенні щорічного свята «Голос рідної землі» до дня народження Р.П. Кириченко, до Дня української мови, значна робота була проведена в ході Місячника боротьби зі СНІДом, заходи щодо гендерної рівності в ході всеукраїнського тижня права, благодійні акції на допомогу воїнам АТО. Учні школи брали участь у районних конкурсах: «Колядок та щедрівок» - де стали переможцями в номінації «Щедрівки», учні школи брали участь у всеукраїнських олімпіадах з трудового навчання, інформаційних технологій, математики. В школі діють гуртки: «Мовознавець» та «Спортивний», за затвердженим розкладом у вересні 2016 року. (ознайомитися з розкладом можна на шкільному сайті школи).

Голосували: «За» - 26; «Проти» - 0; «Утримались» - 0.

УХВАЛИЛИ : Сприяти своєчасному виконанню плану роботи школи, активізувати участь батьків у шкільних заходах.

2.СЛУХАЛИ: Мишкову Т.О., директора школи. Відповідно до Закону України «Про освіту» та на виконання наказу МОН України «Про вдосконалення постійного контролю за охопленням навчанням і вихованням дітей», з метою забезпечення конституційного права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти та вдосконалення постійного контролю за охопленням навчанням і вихованням дітей і підлітків шкільного віку, в школі здійснюється контроль за відвідуванням учнями школи. Класні керівники у класних журналах заповнюють щодня сторінку обліку відвідування учнями уроків, підбиваючи підсумки відвідування школи кожного семестру. З учнями, які запізнюються на уроки класні керівники проводять відповідну роботу, зокрема, роз’яснювальні бесіди про неприпустимість безпричинних пропусків уроків.

Проаналізовавши стан відвідування учнями навчальних занять протягом першого семестру виявились такі результати:

 

Всього пропущено (днів)

Довідки з лікарні

Пояснюючі від батьків

2 клас

23

18

5

3 клас

-

-

-

6 клас

64

38

26

7 клас

28

18

10

9 клас

-

-

-

 

Протягом семестру спізнень на уроки не фіксувалися.

Щодо зовнішнього вигляду: класні керівники ведуть постійний контроль за зовнішнім виглядом учнів свого класу, грубих порушень не було, але учням 6 – 9 класів не слід носити до школи джинси та перебувати протягом всього дня в спортивній формі.

Голосували: «За» - 26; «Проти» - 0; «Утримались» - 0.

УХВАЛИЛИ: Активу батьківських комітетів вести роз'яснювальну роботу серед батьків про важливість дотримання єдиної встановленої норми щодо зовнішнього вигляду учнів, необхідності сумлінного відвідування учнями школи.

3.СЛУХАЛИ: Мишкову Т.О., директора школи, з інформацією про проведення зимових канікул у навчальному закладі у поточному році. У зв’язку з необхідністю економії коштів на оплату енергоносіїв та з метою забезпечення належного організаційного рівня проведення новорічних, різдвяних свят, зимових шкільних канікул для дітей і підлітків у школі, на виконання наказу відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської РДА № 306 від 05.12.2016 року «Про визначення термінів зимових учнівських канікул у загальноосвітніх навчальних закладах Глобинського району» замові канікули проводяться з 30.12.2016 по 15.01.2017, тривалістю 2 тижні.

ВИСТУПИЛИ: Потабрик Г.І., вчитель української мови та літератури, класний керівник 6 класу.

В зв’язку з проведенням новорічних свят та метою забезпечення дотримання правил техніки безпеки та збереження здоров’я та життя дітей та з метою забезпечення належного протипожежного стану святкування Нового 2017 року та Різдвяних свят категорично забороняється використання дітьми легкозаймистих речовин, вибухонебезпечних речовин, піротехнічних засобів та матеріалів. Виконуючи річний план роботи школи класні керівники проводять інструктажі з учнями перед канікулами, обговорюючи всі правила безпечної поведінки. Але Ви як батьки також проводьте з своїми дітьми роз’яснювальну роботу з безпеки життєдіяльності аби уникнути нещасних випадків через необережність або необізнаність.

УХВАЛИЛИ: Класним керівникам та класоводам вести роз'яснювальну роботу серед батьків та учнів для усвідомлення важливості виконання правил безпеки під час Новорічних та Різдвяних свят.

4.СЛУХАЛИ: Мишкову Т.О., директора школи, з доповіддю про попередження травмування дітей в навчально- виховному процесі та побуті.

Про відповідальність батьків за стан дитини під час зимових канікул.

ВИСТУПИЛИ: Рябов Ю.С., фельдшер Землянківского ФАПу. з доповіддю про попередження гострих респіраторних захворювань, сезонного грипу.

УХВАЛИЛИ:

  1. Батьківській громаді сприяти виконанню норм безпеки з ціллю попередження травмування дітей в навчально- виховному процесі та побуті.
  2. Класним керівникам провести бесіди з учнями про правила поведінки на льоду, на водоймах взимку, під час ожеледиці, відлиги, на дорогах.

Голова зборів ____________________ Н.О.Ковнір

Секретар _______________________ О.М.Сиротенко


ПРОТОКОЛ ВІД 12/09/2017 РОКУ

засідання батьківського комітету 

Землянківської загальноосвітньої школи I-IIIступенів імені народної артистки України Р.П. Кириченко

Глобинської районної ради Полтавської області


 

 

Вхід на сайт
Ми в соцмережах
Пошук
Наші відвідувачі
Архів записів
Співає Р.Кириченко
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Новини освіти