Головна » 2017 » Грудень » 20 » Учні Землянківської ЗОШ I-IIIступенів долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Мій улюблений світ  -

Без насильства,

Без жорстокості, болі і зла,

Де народом заспівана пісня

Містить тільки хороші слова.

Мій улюблений світ – без насильства,

Де немає страждання й війни,

Де розквітла калина барвиста,

Й голосінь не почуєш сумних.

Мій улюблений світ – це не казка,

А реальне щасливе життя,

Бо звільнивши наш світ від насильства,

Можна сміло іти в майбуття.

І коли на теренах країни

Без страждань заживе кожне місто,

Скажуть люди всієї країни:

Україна – це світ без насильства

Мабуть, радісними є очі дітей, коли у них щасливе дитинство, коли ніщо не пригнічує і не турбує. А сумними – коли діти зазнають страждань, принижень.

На жаль, ми живемо у світі де, на превеликий жаль, існує таке негативне явище, як насилля. Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Ми вже звикли сприймати насильство, як щось неминуче. Але ж  прояви насильства порушують права людини, принципи  вільного та справедливого існування.

І коли насильство чиниться поруч з нами, чи у нас в домі, в школі, на вулиці, ми можемо зупинити його.

Прекрасну виховну годину провела вчителька початкових класів Анастасія Сергіївна, класовод 1 класу. В доступній формі вона розповіла діткам основні чинники, що спричиняють насильство, види та характеристики насилля, порушила тему виховання в сімях, разом із дітками оговорила різні життєві ситуації, які може, траплялися і з ними, наголосила на  правах та обовязках діток.

«Ми народились, щоб жити щасливо!» - під таким девізом була організована виставка малюнків, де дітки зображали себе та свою сімю.

Наприкінці виховної години, «пусте» серце на дошці нарешті заповнилося червоними дитячими сердечками із добрими, щирими, теплими словами.

Тематичний подарунок отримали і батьки учнів всієї школи  – буклети про виховання дитини без покарань, виготовлені класними керівниками

Категорія: Новини | Переглядів: 281 | Додав: Tanyxastar | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »