Головна » 2017 » Листопад » 14 » Українська мова – наш скарб
Українська мова – наш скарб

До Дня української писемності та мови у Землянківській школі відбулося свято «Рідна мова солов’їна». Традиційно почалося  піснею   нашої Козачки, Берегині, Чураївни,  славетної землячки  Раїси Кириченко  «Звучи, рідна мово».

Скільки прекрасних слів було сказано ведучими Оленою Передерій і Владиславом Мишковим  про красу, багатство, милозвучність  української мови.

Учні 7 класу  показали інсценізацію «Казки про Українську Мову» та сценівки про мовну культуру молодих людей. Декламувала поезії  Ліни Костенко учениця 8 класу Анастасія Ковнір. Десятикласники підготували пізнавальні презентації та відеоролики про Нестора-літописця, вислови українських митців про рідну мову, мовні цікавинки. Чудові українські  пісні про нашу перлинну мову звучали впродовж свята. Всі глядачі та учасники разом  заспівали пісню «Мова єднає». Кожен збагнув , що українська мова – це  наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Нехай слово рідне грає новими гранями краси і довершеності!

Категорія: Новини | Переглядів: 287 | Додав: Tanyxastar | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »