Головна » 2017 » Січень » 25 » 6 грудня - День Збройних сил України!
6 грудня - День Збройних сил України!

Воїне, лицарю славний,
Ти зброю тримаєш в руках,
Щоб на нашу країну-державу
Злий не позарився враг.
Будь мужній і будь достойний
Ти слави своїх батьків,
Відважний вкраїнський воїне,
Hащадку славних віків.

6 грудня 2016 року невеликий гурт дівчат на чолі з вчителем фізики та хімії Даценко Іваном Павловичем провели святкову конкурсну програму для хлопців школи з метою привітання з Днем Збройних сиу України. Іван Павлович продемонстрував презентації, які в повному обсязі відкривали перед глядачами міць та силу Збройних військ України, а вже потім ведучі оголосили початок конкурсної програми. І для всіх присутніх було загадкою, хто саме з хлопців буде змагатися?! Вчителька української мови та лвтератури Потабрик Ганна Іванівна маючи талант до складання віршів, представила кожного учасника: учнів 9 та 6 класів.

Вдало підібрані конкурси провели заочну мандрівку у майбутнє, де учасники конкурсу - вояки, солдати у військовій частині, яким потрібно пройти підготовку - і не лише фізичну...

Всім учасникам свята було весело спостерігати за тим, як хлопці вправлялися у "влучній стрільбі", на швидкість складали мясорубки для їдальні, виконували силові вправи, співали, долали перешкоди в протигазі, вправлялися в математичних розрахунках.

Протягом заходу власними віршованими рядочками хлопців вітали Череп Евгенія, Ужищенко Ельвіра, Ковнір Анастасія.

А патріотичності заходу надаавали пісні у виконанні всіх учнів школи.

Категорія: Новини | Переглядів: 580 | Додав: Tanyxastar | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2017  »