Головна » 2018 » Січень » 27 » "Новий рік ступає на поріг"
"Новий рік ступає на поріг"

29 грудня новорічний настрій запанував в стінах нашої школи. Відбулося новорічне свято "Новий рік ступає на поріг". Учні школи разом із своїми класними керівниками приготували прекрасне свято. Присутні із задоволенням слухали пісні у виконанні Ковнір А., Мишкова В., дівчат 8 класу, учнів 1,3,4, 7 класів.

Окрім пісень, діти "приміряли" на себе різноманітні ролі показуючи гарні теартральні сценки. Наймолодші учні 1-3 класів представили казку "Колобок", дівчата 8 - го класу показали дві сценки: "Панянка та селянка" та "Дві куми", учні 7 класу екстрентрично зіграли ролі в сценці "Як селянка і панянка зустрічали Новий рік", найстарші учні школи, учні 10 класу, поставили міні - спеклакль "Мартин Боруля" та учасники мовознавчого гуртка прекрасно розіграли казку "Телесик".

На святі були присутні гості: представник від народного депутата К.В.Жеваго - Нестеренко Ю.П., директор СФГ "Граніт" - Лопушенко М.М., та голова Землянківської сільської ради Череп А.В., які привітали всії присутніх із наступаючими новорічними святами.

Серед головних героїв свята, звичайно були Дід Мороз та Снігуронька, яких талановито зіграли Мишков Владислав та Ковнір Анастасія. Саме їм випала приємна місія, привітати діток школи солодкими подарунками, якими забезпечили наші шановані спонсори: Лопушенко М.М. -  директор СФГ "Граніт", керівництво ТОВ "Землянки", Хименко В.В - приватний підприємець, Джулай С.В. - приватний підприємець, Жеваго К.В. - народний депутат України, керівництво ПП "Анастасія" - Ковнір О.М. та Ужищенко В.С.

Дяку\ємо їм за солодкі подарунки і бажаємо в Новому Році міцного здоровя та благополуччя.

З новорчними святами всіх!!!!!!!!

Категорія: Новини | Переглядів: 285 | Додав: Tanyxastar | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2018  »