Головна » 2017 » Грудень » 21 » Переможці обласного конкурсу на кращий захід з національно-патріотичного виховання

Основним завданням Конкурсу є сприяння учням в освітньому, духовному розвитку, їхній соціалізації і життєвому самовизначенню через залучення до культуротворчої діяльності, патріотичне виховання дітей та молоді засобами мистецтва, створення сприятливих умов для реалізації творчого потенціалу школярів.

Конкурс проходив у трьох номінаціях: “Вокал”, “Хореографія” та “Малі театральні форми”. Всього з області було представлено 41 команду.

Переможців визначало нижчевказане компетентне журі у складі: Ухань О.А., голова журі, начальник відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти та науки Полтавської обласної державної адміністрації, Зірка Ю.С., завідуюча відділом організаційно-масової роботи Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради, голова обласного методичного об’єднання організаторів культурно-дозвіллєвої діяльності, Шевченко Ю.В., викладач вокалу вищої категорії Полтавської дитячої музичної школи № 1 імені П. Майбороди та Швачко О.О., керівник народного художнього колективу школи сучасної хореографії «ТОТУС» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради.

Більше інформації можна переглянути за посиланням.

Категорія: Відеоновини | Переглядів: 362 | Додав: Tanyxastar | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »