Головна » 2018 » Лютий » 19 » Розважальний вечір-концерт до дня Святого Валентина
Розважальний вечір-концерт до дня Святого Валентина

Розважальний вечір-концерт  до дня Святого Валентина нещодавно пройшов у школі.

Вечір  складався з трьох частин: конкурси, гумор, театральне дійство.

Веселі конкурси підготовлені  Аллою Павлівною Ревою та Володимиром Миколайовичем Розторгуєвим  налаштували учасників вечора   на   позитив та гарний настрій.

Анастасія Ковнір та Ілона  Костиренко  прочитали веселі  гуморинки про кохання.

Євгенія Череп та Анастасія Ковнір  показали жартівливу  мініатюру «Знайомство у парку».

Веселого настрою додала глядачам  сценка «Стецькове женихання» у  майстерному виконанні  Анастасії Ковнір, Мишкова Владислава, Богдана Войцешко,  Ілони  Костиренко, Євгенії Череп.

На завершення концертної програми –  виступ шкільного театру  з виставою «Ніч перед Різдвом» за твором  Миколи  Гоголя «Вечори на хуторі біля  Диканьки». Чудово зіграли свої ролі  Валерія Мишкова, Наталія Войцешко, Євгенія Череп, Владислав  Ляхович, Владислав Мишков, Богдан Войцешко. Як завжди поруч з вихованцями і їхні наставники:   директор  школи Тетяна  Олександрівна  Мишкова  та учитель  Іван  Павлович  Даценко.

Концертну програму вечора зафільмувала  Ольга Василівна Рясна.

На сам кінець – святкова дискотека.

Вечір закінчився, а свято у серцях залишилося.

Категорія: Новини | Переглядів: 318 | Додав: Tanyxastar | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »