Головна » 2018 » Лютий » 16 » «Створюй, спілкуйся та поважай: Кращий Інтернет починається з тебе»
«Створюй, спілкуйся та поважай: Кращий Інтернет починається з тебе»

Учні Землянківської ЗОШ долучилися до онлайн – уроку, що проходив під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай:

Кращий Інтернет починається з тебе»

З нагоди Дня безпечного інтернету та з метою підвищення освіченості з питань безпеки використання цифрових технологій, особливо дітьми та молоддю 7 лютого 2018 року був проведений  безкоштовний онлайн-урок для  учнів 8-11 класів. Онлайн-урок організовано за підтримки Програми Мережних академій Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC.

Кількість зареєстрованих користувачів була набагато більшою аніж очікувалося організаторами заходу і тому, під час проведення уроку виникли певні технічні труднощі, які завадили переглянути урок саме у виділений час.

Але онлайн – посилання  запису сесії зявилося на кожній сторінці зареєстрованого користувача вже 10 лютого.

13 лютого 2018 року учні 8 – 10 класів Землянківської ЗОШ хоч і не онлайн, а у записі, переглянули цікаві лекції з теми «Вступ до кібербезпеки». Після чого всі учасники пройшли онлайн тестування та набрали достатню кількість балів для отримання сертифіката.

Ще одна приємна сторона цього заходу. Кожен зареєстрований учасник, що виконає умови: пройде онлайн – тестування та заповнить анкету зворотнього звязку, отримає сертифікат про участь у заході. А за 10 учасників від школи, сертифікат отримає і навчальний заклад.

Але це ж не головне, хоча і вагоме питання і приємні здобутки для школи.

Презентації, що супроводжували лекції, і які діти мали змогу побачити, дійсно містили дуже цікаві факти, які засвідчували шпигунські дії в глобальній мережі, учасникам були представлені реальні історії, із слів реальних людей про особисту безпеку в соціальних мережах та під час користування бездротовими мережами.

Нехай переглянутий матеріал буде корисним для учнів та неодноразово допомагатиме під час перебування дітей у віртуальному світі.

Категорія: Новини | Переглядів: 324 | Додав: Tanyxastar | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »