Головна » 2017 » Жовтень » 26 » Відкритий дитячо-юнацький конкурс з образотворчого мистецтва ім. Саші Путрі
Відкритий дитячо-юнацький конкурс з образотворчого мистецтва ім. Саші Путрі

Олександра Путря народилась 2 грудня 1977 у Полтаві в родині художника Путрі Євгенія Васильовича та викладачки у музичному училищі Путрі Вікторії Леонідівни. В дитячому садку Олександра не навчалась, батько-митець надавав перевагу домашньому вихованню,  хоча початково і не надавали особливого значення захопленням дочки. З юного віку Олександр захопилась культурою Індії.

Перші художні роботи Олександра Путря почала малювати в три роки.

У віці 5 років Олександрі був поставлений діагноз - лейкемія. Від неї вона і померла у віці 11 років.

Після смерті Саші Путрі виставки її малюнків експонувалися більше ніж в 50 країнах світу.

В 1998 році Сашу нагороджено (посмертно) золотою медаллю Христа Спасителя, а в 2000 році — орденом Святого Миколи Чудотворця «За примноження добра на Землі». Також, в 2001 році Президія всеіндійської дитячої фундації «Nehru Bal Samiti»присудила їй свою почесну міжнародну нагороду.

З 1989 року відбулося понад сто персональних виставок Саші Путрі в багатьох країнах світу, про дівчинку був знято декілька документальних фільмів і написана документальна повість. На стіні дитсада, де вона виховувалася, встановлена меморіальна дошка і відкритий музей. В Полтаві працює Дитяча художня галерея імені Саші, в якій за допомогою Фонда захисту і підтримки талановитих дітей проходять міжнародні конкурси дитячого малюнка.

В Полтаві існує вулиця Саші Путрі.

Переглянути найкращі роботи можна за посиланням.

В цьому роц проводиться Відкритий дитячо-юнацький конкурс з образотворчого мистецтва ім. Саші Путрі. Учні нашої школи стали учасниками цього конкурсу.

Дзюба Артем учень 7 класу виконав роботу в номінації "Моя сімя в моєму серці" під назвою "І ще світи, нам матінко, світи"

Ковнір Анастасія учениця 8 класу виконала роботу в номінації "Вільна тема" під назвою "Ходить сон коло вікон"

Мишков Владислав учень 10 класу виконав роботу в номінації "Я - українець" під назвою "...Хай молитви слова в небо птахою полинуть..."

Побажаємо учасникам натхення та перемог!!!!!!!!!!!!

Категорія: Новини | Переглядів: 396 | Додав: Tanyxastar | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »