Відеоновини [13]Новини [80]

Наші випускники

Всім відомо, що школа славиться своїми учнями, вчителями, і взагалі, всіма своїми працівниками. Всіма тими, хто робить все можливе, аби діткам в школі завжди було затишно, спокійно, бо проводять вони більшість свого часу тут, у школі. Але насамперед школа славиться своїми випускниками.

У 1950 -1951 роках школа випустила у світ широкий перших своїх випускників. А далі кожного року, тодішня 8-річна школа, готувала до дорослого життя все нових і нових випускників. Перерахувати їх, не перерахуєш... Та цього літа творча група вчителів нашої школи розпочала роботу над проектом "І буде сильним та могутнім Родовід...". В рамках цього проекту було перечитано, відскановано класні журнали, що зберігаються у шкільному архіві,  дітками та жителями сіл Малинівка, Землянок та Корещини було знайдено безліч цінних фотокарток. Результати цієї роботи можна побачити в стінах школи; піднімаючись на другий поверх по східцях, гостей зустрічає могутній ДУБ, де і знайшли свої почесні місця безцінні фотографії. Продовжують шкільний рід,  випускники вже 11-річної школи, якій у 2002 році присвоєно почесне ім'я народної артистки України Р.П.Кириченко.

«  Квітень 2024  »